Dom Kręsk gm. Stawiguda
Kręsk gm. Stawiguda Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 06 Maj, 2026 16:40
2 200 000 zł
20000 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:110 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:2467 m2
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 2 200 000 zł / 20000 zł/m2
Opis oferty
467Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Wulpińskim w pierwszej linii brzegowej, z bezpośrednim dostępem do wody. Dom całoroczny o powierzchni 110 m usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2467 m, co zapewnia komfort, prywatność oraz szerokie możliwości aranżacyjne. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, jak i dla tych, którzy marzą o własnym azylu wypoczynkowym w otoczeniu natury. Nieruchomość wyróżnia się unikalnym położeniem bezpośrednie sąsiedztwo jeziora gwarantuje piękne widoki oraz możliwość korzystania z uroków wody o każdej porze roku. Duża działka daje poczucie swobody oraz przestrzeni, a jednocześnie stwarza potencjał do dalszego zagospodarowania według własnych potrzeb. Najważniejsze atuty: pierwsza linia brzegowa jeziora własny pomost działka o powierzchni 2467 m spokojna, malownicza okolica Media: woda, kanalizacja, prąd, To oferta dla osób ceniących ciszę, naturę oraz wysoki komfort życia w wyjątkowym miejscu. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. Tel 509 - pokaż numer telefonu -Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 469
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu